У Переяславі вшанували Шевченка

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬИЦЬКИЙ – 25 червня на подвір’ї Меморіяльного музею, в колишньому будинку лікаря Андрія Козачковського, де неодноразово зупинявся Тарас Шевченко, відбулися урочистості до 170-річчя з дня написання в Переяславі його безсмертного „Заповіту”.

У них брала участь гостя з Мюнхену Дарина Блохин, доктор філософії та президент Німецько-українського наукового об’єднання. Вона ініціювала встановлення подарованої музеєві меморіяльної дошки на вшанування Т. Шевченка.

Організували свято працівники Наукової бібліотеки місцевого Державного педагогічного університету та наукові співробітники історико-етнографічного заповідника „Переяслав“. У святі взяли участь науковці і музейні працівники з Переяслава, Києва і Канева, представники міської і районної рад, бібліотекарі, учні шкіл, мистецькі колективи та мистці міста.

Ольга Шкира

K2_READ 796 K2_TIMES